Cílem networkingového setkání Podnikáme u Berounky je propojování a potkávání aktivních lidí „na dolním toku Berounky“. Při podnikání na volné noze si uvědomuju, jak důležité je sdílení zkušeností, radostí i nesnází s podobně naladěnými lidmi. Pojďme se poznat navzájem, vyměnit si kontakty, ale také se dozvědět něco nového.

Stejně jako při minulých setkáních si po krátkém vzájemné představení vyzkoušíme princip mastermind skupiny. Tedy kolektivní brainstorming, kde si každý může ve vymezeném čase nechat od ostatní poradit s tím, co právě řeší. Věříme, že dáme dohromady pestrou paletu zkušeností. Více si o mastermind skupinách můžete přečíst v mém článku na portálu Na volné noze.

Co si přinést sebou? Nápad nebo otázku, se kterou chcete poradit. Takovou, kterou se nebudete bát položit před neznámými tvářemi.

Co si odnesete? Výsledkem můžou být: Konkrétní postřehy, jak postupovat dál. Energie a nakopnutí dokončit rozpracovaný nápad. Rada, jak pojmenovat svůj projekt nebo službu či jak nastavit cenu.

Kdy: 25. září 2018, začátek v 18:30 (do cca 21:00)
Kde: Žižkova 257/2, Řevnice (nové místo)
Vstupné: symbolických 100 Kč na pronájem a drobné občerstvení
Kapacita: 8 míst
Jak se přihlásit: pro rezervaci místa prosím vyplňte přihlášku

Těším se na vás!