Přijďte si vytvořit visionboard neboli nástěnku snů. Jde jakousi pomyslnou mapou vizí, kombinující obrázky a slova, která pomáhá udržovat naše zaměření na velké cíle uprostřed malých úkolů každodenního života.

Nejběžněji tvořené nástěnky snů se dotýkají důležitých aspektů lidského života (práce, peníze, vztahy, zdraví, volný čas…), můžete si ale vytvořit nástěnku zaměřenou na jedno téma. Svá přání budete mít stále na očích a díky vizualnímu pojetí (ne nadarmo se říká, že jeden obrázek vydá se tisíce slov) budou doslova pastvou pro váš mozek, který miluje barvy, emoce, příběhy… Více si o visionboardech můžete přečíst v mém článku na blogu.

Co si vzít sebou? Nůžky, lepidlo, fixy, pastelky, oblíbené časopisy, svoji fotku…hodit se mohou také oblíbené citáty nebo afirmace. A hlavně desku na nástěnku – může to být čtvrtka nebo kus kartonové krabice. Velikost vybírejte podle toho, kam budete chtít nástěnku umístit, abyste ji měli co nejčastěji na očích.

Jak bude workshop probíhat? Začneme vysvětlením některých principů fungování lidského mozku. Pak se pustíme do vlastního tvoření nástěnek. A na konec posdílíme svá přání.

Na místě bude k dispozici část tvůrčího materiálu a také něco dobrého na zub.

Kdy: 9. února 2019, začátek v 16:30 (cca do 21:00)
Kde: Žižkova 257/2, Řevnice u Prahy *
Kapacita: (8 volných míst)
Vstupné: 300 Kč

Chci se přihlásit

* Z Prahy jezdí do Řevnic (trať směr Beroun) pohodlný patrový vlak 2x za hodinu (ve špičce 4x za hodinu). Cesta zabere 25 minut ze smíchovského a 30 minut z hlavního nádraží, k místu konání je to 10 minut pěšky. Vlaky jezdí až do půlnoci a skončíme tak, abyste se i s rezervou dostali včas zpět do centra Prahy nebo na přípoje MHD.